O PCLoL.pl

Nie jesteśmy prawdziwą redakcją, przez nikogo nie jesteśmy finansowani (pomijając ewentualne datki od społeczności, o ile takie kiedykolwiek będą), informacje publikowane na naszym jakże profesjonalnym serwisie nie są prawdziwe, ewentualnie inspirowane prawdziwymi publikacjami z różnych serwisów o tematyce IT.

Wpisy publikujemy ponieważ na takie treści jest zapotrzebowanie wśród czytelników, ponieważ tzw. „prawdziwe” redakcje dają nam materiał do wykpienia, ponieważ nudzi się nam i nie mamy co robić na emeryturze, a w domu starców podłączyli nam te komputry, internety i jak to wnuki nam mówią, jesteśmy cool. Mamy nadzieję, że dostarczymy wam dużo rozrywki i spędzicie na naszym serwisie więcej czasu niż na stronach nierzetelnych redakcji. Życzymy miłej zabawy!

 

Wersja dla internetowych frustratów i troli:
Jesteśmy bandą rudych, czarnych Żydów, reptalianami,, lewakami, jebakami, przedstawicielami eurokołchozu propagującymi homoseksualizm oraz weganizm których jedynym celem w życiu jest zniszczenie jedynego słusznego narodu, narodu wybranego, narodu polskiego. Finansują nas masoni, nasi przyjaciele Żydzi, Żwirek i Muchomorek, a także ukryta opcja niemiecka. Oprócz tego bardzo lubimy kotki, w szczególności czarne, smaczne są, najlepsze jedzone prosto z krzyża.
P.S.
Jeśli zapomnieliśmy jakiejś obelgi to jesteśmy pewni, że z czerwonymi twarzami, jadem na ustach i nadciśnieniem w tętnicach uzupełnicie tę listę.