AMD Radeon Vega Onion Edition

Dzięki takim rzetelnym i uczciwym redakcjom jak nasza oraz komentatorom na rozlicznych portalach IT którzy często są błędnie oskarżani o bycie płatnymi trollami produkty firmy AMD w naszym kraju zasłużenie nie cieszą się dobrą opinią.

Z portalu videocardz.com docierają do całego świata intrygujące informacje o najnowszych kartach graficznych AMD których premiera już niedługo, całkiem możliwe, że nawet w tym roku, ewentualnie w przyszłym. Możecie zastanawiać się co takiego może dziać się u AMD, że ich nowe karty mogłyby być pod jakimkolwiek względem interesujące? Znamy wygląd poprzednich kart AMD, a także ATI które zazwyczaj były nudnymi puszkami z monotonną i beznadziejną czarno-czerwoną kolorystyką. AMD postanowiło w tym zakresie dokonać rewolucji i wykonać zmianę wizerunkową nie tylko w oczach całego świata, ale głównie dla Polski która jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków świata i dlatego ma ona szczególne względy u AMD. Serwis videocardz.com na swoich łamach zamieścił zdjęcia trailera zapowiadającego karty z serii Vega. Jedno z tych zdjęć:

Jak widać na zdjęciu, polska dusza wylewa się z tej karty. Patriotyczna, biało-czerwona kolorystyka sprawia, że w sercu każdego prawdziwego polaka odzywa się potrzeba wypełnienia patriotycznego obowiązku i zakupu Radeona. Według plotek Vega Onion Edition (specjalna wersja dedykowana na polski rynek) będzie wyglądała tak jak na zdjęciu jednak w pudełku oprócz płytki ze sterownikami i różnego typu przejściówkami znajdziemy również gadżety jednoznacznie kojarzące się z naszym pięknym krajem. Edycja ta zawierać będzie: worek cebuli (prawdopodobnie po to by móc płakać z powodu zakupu Radeona), klapki znanej renomowanej marki Kubota (zapewne na oczy dzięki czemu łatwiej stać się prawdziwym fanem AMD), godło narodowe oraz flagę Polski z małym logo Vegi umieszczonym w lewym dolnym rogu.

 

Mamy nadzieję, że ta zmiana wizerunkowa niesie za sobą także zmiany w sterownikach które obecnie są w żenującej kondycji (palą karty, wyłączają wiatraki w promieniu 50km, wywalają BSoDy bez powodu, cudem jest zainstalować je ponieważ już podczas instalacji mogą zachodzić niespodziewane restarty uniemożliwiające instalację), a wydajność jest daleko w tyle za najsłabszymi kartami jedynej słusznej marki nVidia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *