PCLoL.pl – Ryzen from death

Pisaliście, dzwoniliście, krzyczeliście, prosiliście, błagaliście, groziliście, bomby podkładaliście…. itd. Widząc tak piękne prośby o powrót jedynego słusznego serwisu informacyjnego z newsami i testami, niosącego kaganek oświecającej, rzetelnej prawdy, nie mogliśmy postąpić inaczej aniżeli spełnić wasze prośby i groźby. Po długiej nieobecności powracamy do was, dla was, przez was! Tak, to wasza wina i nie próbujcie jej zwalać na nas, biednych, skromnych redaktorów!

 

Idealny jest to moment na przywrócenie działalności ponieważ rynek w tym roku będzie pełen gorących premier które przepełnią wszystkich pasjonatów IT całą paletą emocji oraz barwami szczęścia: od niebieskiej, przez zieloną aż po czerwoną. Niedługo jedna z najbardziej wyczekiwanych, tak, tak, Advanced Micro Devices już niedługo, już za chwilę ogłosi…. przesunięcie premiery długo wyczekiwanych procesorów. My name is Zen, RyZen. Nazywam się Zenek, RoZenek. Tak będą przedstawiać się użytkownikom ich nowe procesory po zamontowaniu i odpaleniu komputera.

 

Wiecie już czego możecie spodziewać się po nas więc wzorem fanów AMD, czekajcie, a będzie wam dane. W najbliższych dniach będziemy odświeżać stare newsy, sztuka po sztuce, aż przywrócimy wszystkie. Nowości będą pojawiały się wtedy kiedy zajdzie taka potrzeba, a potrzeby są ogromne. Stay tuned!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *